2023 YILI BÜTÇESİ KABUL EDİLDİ

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) 2022 yılının son meclis toplantısında, 2023 yılının bütçesi oy birliğiyle kabul edildi.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) 2022 yılının son meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis Başkanı Aydın Çelik’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Kasım ayı mizanı görüşüldü. 

Meclis toplantısında daha sonra 2023 yılı bütçesi görüşüldü. 2023 yılı bütçesi hakkında meclis üyelerine sunum yapan MUŞ TSO Genel Sekreteri Hanifi Aydar, 2023 yılı tahmini bütçesinin 6 milyon 600 bin TL olarak belirlendiğini söyledi. 

Bütçe ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan MUŞ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Koç, MUŞ TSO 2023 yılı bütçesinin 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar kanunun 27’inci maddesine göre bütçe muhasebe yönetmeliği kapsamında gelir-gider bütçesi ve bütçe cetvelleri hazırlanarak meclise sunulduğunu ve oy birliği ile kabul edildiğini söyledi. 

2023 yılı tahmini bütçesinin 6 milyon 600 bin TL olduğunu vurgulayan MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, bütçede yer alan gelir-gider kalemlerinin detaylı bir şekilde meclis üyelerine sunulduğunu belirtti. 

Meclis toplantısında yapılan sunum ve bilgilendirmeden sonra oylamaya geçildi. Meclis Başkanı Aydın Çelik’in yapmış olduğu oylamada meclis üyeleri 2023 yılı bütçesini onayladı.
KAR KÜTLELERİ, ŞEHİR DIŞINA TAŞINIYOR

REKTÖR POLAT’IN KIBRIS ZİYARETLERİ

223 KÖY YOLU ULAŞIMA AÇILDI

KARDAN GELİN YAPIP 300 GRAM ALTIN TAKTILAR

‘DOĞA VE KÜLTÜR KENTİ MUŞ’ KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

KARDEŞLERİN İGLO EV KEYFİ RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

PERSONELLERİN ORYANTASYON EĞİTİMİ TAMAMLANDI