“AK PARTİ MİLLETİN KURDUĞU, BUGÜNE KADAR DA MİLLETİN GETİRDİĞİ BİR PARTİDİR”

MŞÜ FAKÜLTELERİ GÖZ DOLDURUYOR

YAVUZ: “BİZ BİR DAVANIN NEFERLERİYİZ”

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

ENGELLİLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

BEYAZ ESARET KENDİSİ GÖSTERDİ

AK PARTİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

AK PARTİ İL KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanlığı, 18 Ocak Pazartesi günü yapılması planlanan kongre için hazırlıklarını sürdürüyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl başkanlığı gerçekleştirilecek olan 7. Olağan İl Kongresi için istişare toplantısı gerçekleştirdi. Ak Parti İl Başkanı İbrahim Avcı 7. Olağan İl Kongrelerinin 18 Ocak Pazartesi günü gerçekleştireceklerini söyledi.

İl Başkanı İbrahim Avcı başkanlığında, parti binasında yapılan istişare toplantısına Merkez İlçe Başkanı Halil Sabak, Malazgirt İlçe Başkanı Kenan Deniz, Bulanık İlçe Başkanı Resul Bulut, Varto İlçe Başkanı Ali İhsan Osmanoğlu Korkut İlçe Başkanı Hamdullah Toktaş, Hasköy İlçe Başkanı Erhan Aykut, Gençlik Kolları Başkanı Erdem Mirze, Kadın Kolları Başkanı Elif Gezen ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Toplantıda konuşma yapan İl başkanı İbrahim Avcı, Muş’un ve Türkiye’nin kalkınması için yeni hedefler belirlediklerini ifade ederek; “ilçe kongrelerini tamamladık. İl kongremizi de yaparak tamamlamış olacağız. Daha önce planlanan kongremiz yaşanan pandemi nedeniyle ertelenmişti. İlçe kongrelerimiz daha önceki tarihlerde tamamlanmıştı. İl kongremiz için çalışmalara başladık. Genel merkezimizce 18 Ocak'ta Muş İl Kongresinin yapılmasına müsaade edildi. Bu kapsamda partimizde bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Bize bu görevi layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, teşekkür ediyorum. 2023 yılı seçimlerine giderken arkadaşlarımızla yeni bir süreç başlatıyoruz. Bu süreçte Muş’un ve Türkiye'nin kalkınmasında yeni hedefler belirleyen bir ekip kurmak istiyoruz. Toplumun sesine kulak verip yeni oluşumlar gerçekleştirmek istiyorduk. 18 Ocak'ta yapacağımız kongrede halkımızın talepleri doğrultusunda yeni bir yapılanma içine girdik. Kongremizi Kovid-19 tedbirleri kapsamında hayırlısıyla gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu.