“AYHAN TAŞÇI HOCAMIZA YAPILAN BU HAKSIZLIĞI ESEFLE KINIYORUZ”

Muş Sarı Beyaz Taraftarlar Derneği Başkanı Bahattin Bingöl, Eskişehirspor sportif direktörü Muşlu hemşerimiz Ayhan Taşçı’nın kulübün yönetiminde ilişiğinin kesilmesini kınadı

Muş Sarı Beyaz Taraftarlar Derneği Başkanı Bahattin Bingöl ve yönetimi Eskişehirspor yönetimine tepki gösterdi. Eskişehirspor sportif direktörü olan Muşlu hemşerimiz Ayhan Taşçı’ya yapılanları kınayan Dernek Başkanı Bahattin Bingöl, Eskişehirspor’un mağlubiyetin faturasını Ayhan Taşçı’ya kesildiğini söyledi.

Bingöl Ziraat Türkiye Kupası maçı için Eskişehir’e giden Muşspor taraftarlarına yapılan kötü muamele nedeniyle bir tepki göstererek; “Bursa’da Yıldırımspor maçında gerek Yıldırımspor yönetimi olsun gerekse Yıldırımspor taraftarları olsun bizleri çok iyi karşıladılar. Sporun kardeşlik olduğunu herkese gösterdiler. Buna karşın Ziraat Türkiye Kupası maçı için Eskişehir’e giden hemşerilerimiz orada hiçte tasvip etmediğimiz davranışlarla karşılaşmışlar. Ayrıca Eskişehirspor yönetimi Ziraat Türkiye Kupası maçında Muşspor’a mağlup olmasının faturasını Muşlu hemşerimiz Eskişehirspor sportif direktörü kıymetli hemşerimiz Ayhan Taşçı’ya çıkartmıştır. Kıymetli hemşerimizin misafirperverliğinin karşılığının bu olmaması gerekirdi. Bir kaç hemşerimizi tribüne almasından ötürü ilişiğinin kesilmesi bizleri şaşırtmış ve üzmüştür. Eskişehirliden daha fazla Eskişehirli olan ve kulübe fazlasıyla emek veren Ayhan Taşçı Hocamıza yapılan bu haksızlığı esefle kınıyor, Muş halkı ve sporseverleri olarak Eskişehir kamuoyuna vicdanına bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.
2023 YILI BÜTÇESİ KABUL EDİLDİ

“ÇALIŞMA HAYATINDAKİ BİRÇOK SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK”

ASYA, ÜNLÜ KÖŞE YAZARLARININ RADARINDA

BİNGÖL: “ŞİDDETLE İLGİLİ ÖZEL MAHKEMELER KURACAĞIZ”

İHTİYAÇ FAZLASI SAMAN ÇEVRE İLLERE GÖNDERİLİYOR

MUŞ CEVİZİ TEZGAHLARI SÜSLÜYOR

MUŞ’TA 34 BİN ARAÇ TRAFİĞE KAYITLI