“AK PARTİ MİLLETİN KURDUĞU, BUGÜNE KADAR DA MİLLETİN GETİRDİĞİ BİR PARTİDİR”

MŞÜ FAKÜLTELERİ GÖZ DOLDURUYOR

YAVUZ: “BİZ BİR DAVANIN NEFERLERİYİZ”

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

ENGELLİLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

BEYAZ ESARET KENDİSİ GÖSTERDİ

AK PARTİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

DAKA YÖNETİM KURULU YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), yılın ilk yönetim kurulu toplantısını Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz başkanlığında video konferans yoluyla yaptı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) 2021 yılında yaptığı ilk toplantıda 2020 yılında yapılan çalışmalar ve 2021 yılında yapılacak yatırım ve projeler hakkında konuşuldu. Muş Valiliği toplantı salonundan bağlanan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıya Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis İl Genel Meclis Başkanı Cemalaettin Kinç, Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Nazmi Coşkun, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Tezcan, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray katılım sağladı.

Edinilen bilgiye göre 2021 yılının ilk toplantısının fizibilite destek başvuruları, 2020 yılı insan kaynakları raporu çalışma planı ve ajans organizasyon yapısı değişikliği ile ilgili hususunda istişarelerde bulunuldu. Ayrıca uygulaması devam eden projeler, denetim ve ajans iş ve işlemleri ile ilgili hususları görüştükleri belirtti.