GELİN ALMAYA GİDEN AİLE SİLAHLA TARANDI

UYUŞTURUCU MADDEYE 33 TUTUKLAMA

HIRSIZLIĞA 27 TUTUKLAMA

Jandarma, Anneler Günü nü Unutmadı

Durmaz ın Bir Yılı

Muş-Kulp Yolunu Havaya Uçurdular

Polisten Kaçamadılar

Polisten Kaçamadılar

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 20 kilogram kubar esrar ele geçirdi.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 20 kilogram kubar esrar ele geçirdi.


 


Dur ihtarına uymayarak kaçan araçtakilerin, Kızılağaç mevkiinde aracı terk edip tekrar kaçmalarına rağmen, yakayı ele verdiler.


 

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada: Müdürlüğümüz, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, ilimiz güzergahını uyuşturucu madde naklinde kullanan şahıs ve suç şebekelerine yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde; 20/08/2012 tarihinde Kızılağaç yolu üzerinde dur ihtarına uymayıp kaçan 49…… plaka sayılı özel aracın takip edilmesi sonucu aracı terk ederek kaçan 3 şahıs yakalanmıştır. Aracın içinde yapılan arama neticesinde esrar kırıntılarının bulunduğu görülerek,  şahısların aracı terk edip kaçtıkları güzergahta araştırma ve arama yapılması neticesinde 20 kg. kubar esrar malzemesi  ele geçirilmiştir. Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak suçundan edilen şüpheli 3 şahıs adli mercilere sevk edilmiştir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı kesintisiz mücadelemiz sürdürülecektir” denildi.