“AK PARTİ MİLLETİN KURDUĞU, BUGÜNE KADAR DA MİLLETİN GETİRDİĞİ BİR PARTİDİR”

MŞÜ FAKÜLTELERİ GÖZ DOLDURUYOR

YAVUZ: “BİZ BİR DAVANIN NEFERLERİYİZ”

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

ENGELLİLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

BEYAZ ESARET KENDİSİ GÖSTERDİ

AK PARTİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile Muş Belediyesi arasında ‘Sosyal Denge Sözleşmesi’ imzalandı.

Muş Belediyesinde çalışan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı. Sözleşme dolayısıyla Muş’a gelen Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. Sendika temsilcileri ile yapılan görüşmeler neticesinde belediyede çalışan memurlara sosyal denge sözleşmesi olarak verilecek ücret belirlendi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza törenine, Belediye Başkanı Feyat Asya, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Bem-Bir-Sen Muş İl Başkanı Güven Yalvarıcı, Bem-Bir-Sen İşyeri Temsilcisi Maşallah Çiftçi, sendika üyeleri ve birim amirleri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Feyat Asya, Bem-Bir-Sen heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediyenin imkanları dahilinde belirledikleri miktarın herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyaretin sonunda sosyal denge sözleşmesi Belediye Başkanı Asya ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç arasında imzalandı. Sözleşme töreni karşılıklı hediye takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.