MUŞ OVASININ EŞSİZ MANZARASIYLA YOLCULUK

ONKOLOJİ GÜNLERİ PROGRAMINA 10 ÜLKEDEN KATILIM

“27 MAYIS HER TÜR ACIMASIZLIĞIN SERGİLENDİĞİ BİR DARBEDİR”

ÖĞRETMENİN İLK YARDIMI ÖĞRENCİNİN HAYATINI KURTARDI

MUŞ'TA CEZAEVİ FİRARİSİ YAKALANDI

KENTİN YÖRESEL YEMEKLERİ TANITILDI

KIVANÇ: “ÇALIŞMALARIMIZI DA EN ÜST DÜZEYDE SÜRDÜRMEKTEYİZ”

“VATANDAŞLARIMIZIN REFAHI, HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Muş’un Malazgirt Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, hane ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçe halkı ile bir araya gelen Kaymakam Demirer, vatandaşların refahı ve huzuru için çalıştıklarını söyledi

Muş’un Malazgirt Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, mahalle ve köylerde başlattığı ev ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Demirer, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Yakup Bozkurt ve vakıf görevlileri ile birlikte ilçeye bağlı Gülkoru köyünde ev ziyaretleri yaptı. İlk olarak eşi vefat eden ve 3 çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan Kadir Yıldız’ı evinde ziyaret eden Kaymakam Demirer, dilek ve temennilerini dinledi.

Daha sonra Gülkoru köyünde ikinci ziyaretini ise eşini ve 15 yaşındaki kızını 5 yıl önce bir trafik kazasında yitiren ve sosyal devletin imkanlarıyla hayatları idame ettiren 5 çocuk annesi Hakime Yolcu’yu ziyaret eden Kaymakam Demirer, Yolcu’nun 10 yaşındaki kalp hastası oğlu Berat’ın televizyon isteğini kırmayarak, televizyon hediye etti.

Kaymakam Demirer “Hane ziyaretlerindeki amacımız vatandaşların dilek ve temennilerini yerinde tespit edip, bu dilek ve temennilerinin giderilmesi için çalışma başlatmak. Ziyaret ettiğimiz her iki ailemize sosyal devlet anlayışı ile yardımlarımız devam ediyor” dedi.

MALAZGİRT KAYMAKAMI DEMİRER, ESNAFI ZİYARET ETTİ

Muş’un Malazgirt Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, ilçedeki esnafları ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Tüm yatırımlarını ilçeye yapan beton ve inşaat firmasını ziyaret eden Kaymakam Demirer, çalışmalar hakkında firma sahibinden bilgi aldı.

Her zaman halkın yanında olduklarını söyleyen Kaymakam Demirer, “Belli zamanlarda hem esnaflarla hemde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye önem veriyoruz. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Bugün ise ilçemizin değerli esnaflarından M.Tahir Özedağ’ı iş yerinde ziyaret ettik" dedi.

Kaymakam Demirer'e, Malazgirt Organize Sanayi Başkanı Abdullah Yoldaş da eşlik etti.